+90 262 502 14 51

Sosyal Medyada Biz}

Transmisyon Mili

Transmisyon Mili

Transmisyon mili ya da Transmisyon Çeliği olarak adlandırılan bu çelik türü, karbon ve karbon eşdeğerleri düşük yapı çeliklerinin soğuk çelikmiş halidir. Transmisyon mili ‘nin kullanım alanları çok yaygındır. Transmisyon milleri ‘nin ıslah edilme özelliği yoktur, fakat sementasyon işlemi ile yüzeyini sertleştirmek mümkündür.

Transmisyon mili türleri soğuk çekilmiş halde satılmaktadır. Yüzeyleri parlak ve pütürsüz haldedir. piyasada genellikle karşımıza çıkan Transmisyon mili kaliteleri, ST37-2 (malzeme numarası : 1.0037), ST44-2 (malzeme numarası : 1,0044) olarak belirtilebilir. Transmisyon mili çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otomotiv, inşaat sektörü, makine, beyaz eşya imalatı ve hatta savunma sanayisine kadar, çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Firmamızda her türlü Transmisyon mili çeşitleri bulunmakladır. Karbon değerinin düşük olması sebebiyle tercih edilen kaynak işlemine uygun olan Transmisyon mili ürünleri, kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Aynı zamanda talaşlı imalat için de uygun olan bu çelik türü torna ve CNC tezgahlarında rahat bir şekilde işlenebilme özelliğine sahiptir.

Transmisyon mili ‘nin yüzey toleransı H11 ve H9 ‘dur. Firmamız sattığı ürünler için, CNC testere ile kesim, taşlama ve pah kırma gibi hizmetlerde vermektedir.

Transmisyon mili hakkında en doğru bilgilere sahip olmak için
0 (262) 502 14 52 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

IŞIK ALAŞIMLI ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

3.643 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Navigasyon