+90 262 502 14 51
Işık Alaşımlı Çelik – Taşlanmış Mil

Transmisyon Mili

Transmisyon Mili

 Transmisyon mili ya da Transmisyon Çeliği olarak adlandırılan bu çelik türü, karbon ve karbon eşdeğerleri düşük yapı çeliklerinin soğuk çelikmiş halidir. Transmisyon milleri çok yaygın kullanılmakla birlikte, ıslah edilme özelliği yoktur. Fakat sementasyon işlemi ile yüzeyini sertleştirmek mümkündür.

Transmisyon mili türleri soğuk çekilmiş halde satılmaktadır. Yüzeyleri parlak ve pürüzsüz haldedir. piyasada genellikle karşımıza çıkan Transmisyon mili kaliteleri, ST37, ST37-K, ST37-2 (malzeme numarası : 1.0037), ST44-2 (malzeme numarası : 1,0044) olarak belirtilebilir. Transmisyon milleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otomotiv, inşaat sektörü, makine, beyaz eşya imalatı ve hatta savunma sanayisine kadar, çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Firmamızda Transmisyon milleri tüm genel çeşitleriyle stok tutulmakta olup, özel ölçülerde taşlanmış mil olarak da üretilebilmektedir. Karbon değerinin düşük olması sebebiyle tercih edilen ve kaynak işlemine uygun olan Transmisyon milleri, kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Aynı zamanda talaşlı imalat için de uygun olan bu çelik türü torna ve CNC tezgahlarında rahat bir şekilde işlenebilmesi  ve otomat çeliklerine göre daha ucuz olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Transmisyon mili satın alımlarınızda talep etmeniz durumunda Elmas uçlu CNC Dairesel testere ile dilediğiniz ölçülerde şerit testereler ile kıyaslanamayacak kadar hızlı ve hassas olarak kesim işlemi yapabilmekteyiz. Ayrıca kendi tesislerinde Ø80mm ‘ye kadar mil taşlaması yapmaktadır. Dilerseniz taşlanmış mil ihtiyaçlarınız için, Fason üretim talebinde de bulunabilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca pah kırma hizmetimizde mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir yada E-posta üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

Transmisyon mili ‘nin yüzey toleransı H11 ve H9 ‘dur. Firmamız sattığı ürünler için, CNC testere ile kesim, taşlama ve pah kırma gibi hizmetlerde vermektedir.

Transmisyon milleri hakkında en doğru bilgilere sahip olmak için
0 (850) 259 69 09 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

IŞIK ALAŞIMLI ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

5.006 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Navigasyon