+90 262 502 14 51

Sosyal Medyada Biz}

Transmisyon Mili

Transmisyon Mili

Transmisyon mili, karbon ve karbon eşdeğerleri düşük yapı çeliklerinin soğuk çelikmiş halidir. Transmisyon millerinin kullanım alanları çok yaygındır. Transmisyon millerinin ıslah edilme özelliği yoktur, fakat sementasyon işlemi ile yüzeyini sertleştirmek mümkündür.

Transmisyon mili türleri soğuk çekilmiş halde satılmaktadır. Yüzeyleri parlak ve pütürsüz haldedir. piyasada genellikle karşımıza çıkan Transmisyon mili kaliteleri, ST37-2 (malzeme numarası : 1.0037), ST44-2 (malzeme numarası : 1,0044) olarak belirtilebilir. Transmisyon mili çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otomotivden inşaat sektörüne, makine, beyaz eşya imalatı ve hatta savunma sanayisine kadar, çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Transmisyon mili aynı zamanda “Transmisyon Çeliği” olarak da adlandırılır. Karbon değerinin düşük olması sebebiyle transmisyon mili kaynak işlemine uygun olan transmisyon millerinin tamamı kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Aynı zamanda talaşlı imalat için de uygun olan bu çelik türü torna ve CNC tezgahlarında rahat bir şekilde işlenebilme özelliğine sahiptir.

Transmisyon milinin yüzey toleransı H11 ve H9 ‘dur. Firmamız sattığı ürünler için, CNC testere ile kesim, taşlama ve pah kırma gibi hizmetlerde vermektedir.

Transmisyon mili hakkında en doğru bilgilere sahip olmak için
0 (262) 502 14 52 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

IŞIK ALAŞIMLI ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

3.282 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Navigasyon